Children’s Continuous Sparring

Boys Continuous – Under 25kg – Beginner/Intermediate/Advanced MERGED
 NameSchool83/84
1stOliver ProfittHicks Karate School
2ndJack NichollsPMAS
3rdOlly CarrAKA Fight Team
 Runners Up 
 Euan MaddisonBrigg Kickboxing 
Boys Continuous – Under 30kg Beginner
 NameSchool85
1stLeo TurtonSBKA 
2ndMason Carr2KS
    
Boys Continuous – Under 30kg Intermediate/Advanced
 NameSchool86
1stLarrel Carnegue ejohFighting Fit Academy
2ndDexter JohnsonPMAS
3rdFlynn O’ConnorSBKA
 Runners Up 
 Leo BirdBrigg Kickboxing
 Luke BurtonBrigg Kickboxing 
Boys Continuous – Under 35kg Beginner
 NameSchool87
1stJack GreattrixEvolution Martial Arts
2ndJacob JacksonWhite Tiger
    
Boys Continuous – Under 35kg Intermediate/Advanced
 NameSchool88
1stJack SpillettPMAS
2ndRhys PriceCobra
3rdTai SivanathanBushin MMA
 Runners Up 
 Jacques ThomasEvolution Kenpo
 Mason ShepherdAKA Fight Team
 Piotr PetnerBrigg Kickboxing
 Lewis SummersWhite Tiger 
Boys Continuous – Under 40kg Intermediate/Advanced
 NameSchool90
1stHarley Butterfield TKA
2ndJack SpillettPMAS
3rdJay DunkBCKA
 Runners Up 
 Bayleigh LockyerPMAS
 Ashton WatersPMAS 
Boys Continuous – Under 45kg Intermediate/Advanced
 NameSchool92
1stRockey McdonaghAKA Fight Team
2ndJack TurnerJAMA
    
Boys Continuous – Under 50kg Beginners
 NameSchool93
1stAlex KoraqeCobra
2ndDaniel SavageECKA Kingsthorpe
    
Boys Continuous – Under 50kg Intermediate/Advanced
 NameSchool94
1stShiv PanchalHicks Karate School
2ndLouis ClaytonFighting Fit Academy
3rdCallum McIntyreInspired Martial Arts
 Runners Up 
 Ethan ShepherdAKA Fight Team
 Conor MurrayEvolution Kenpo
 Stephen DaveyPMAS
 Andrew GregorySBKA
 Jack BurtonBrigg Kickboxing 
Boys Continuous – Under 55kg Intermediate/Advanced
 NameSchool96
1stMorgan BullWhite Tiger
2ndDuncan O’BrienVerve Martial Arts
3rdKai SpavenWYMAC
 Runners Up 
 Augustus TurcinaviciusPMAS
 Conor MurrayEvolution Kenpo
 Jamie DyasBlue Wave Martial Arts 
Boys Continuous – Under 55kg & Under 60kg – Beginner
 NameSchool95/97
1stOtis Baggett-LahavApollo Martial Arts
2ndNathan PatrickRed Knights
    
Boys Continuous – Under 60kg Intermediate/Advanced
 NameSchool98
1stFrankie Frederick-HighamFighting Fit Academy
2ndIvo RoyAKA Fight Team
3rdLeighton OldhamCobra
 Runners Up 
 Anthony DubourgEvolution Kenpo 
Boys Continuous – Under 65kg Beginner
 NameSchool99
1stOmar MubarakBushin MMA
2ndKacper JurgaEvolution Martial Arts
    
Boys Continuous – Under 65kg Intermediate/Advanced
 NameSchool100
1stJacob PuttingSenshi
2ndSpencer LivinstoneBrigg Kickboxing
3rdDavid DropEast Area 
Boys Continuous – Under 70kg Intermediate/Advanced
 NameSchool102
1stHarrison MartynSBKA
2ndSpencer LivinstoneBrigg Kickboxing
    
Boys Continuous – Over 70kg Beginners
 NameSchool103
1stKleidi DeshaFighting Fit Academy
2ndLouis De SonghWatford Freestyle
    
Boys Continuous – Over 70kg Intermediate/Advanced
 NameSchool104
1stTalon ChamberEvolution
2ndPierce FoleyCobra
3rdWarren BothamleyHicks Karate School 
Boys Continuous – Mixed Weights Intermediate/Advanced
 NameSchool 
1stJason KoraqeCobra 
2ndAlex KoraqeCobra
    
Girls Continuous Under 25kg – Beginners
 NameSchool105
1stJulia KusykEvolution Martial Arts
2ndEmmie SavageECKA
    
Girls Continuous – Under 30kg Beginners/Intermediate/Advanced MERGED
 NameSchool107/108
1stSophie Doyle Evolution Martial Arts
2ndCassie McNallyApollo Martial Arts
3rdNylah SivanathanBushin MMA 
Girls Continuous – Under 35kg Beginner
 NameSchool109
1stBobbie HanleyTKA
2ndAva HowellsApollo Marital Arts
    
Girls Continuous – Under 30kg Intermediate/Advanced
 NameSchool110
1stKeely JeffsFighting Fit Academy
2ndEvie BrittainECKA
    
Girls Continuous – Under 40kg & Under 45kg Beginner MERGED
 NameSchool111/113
1stEmily GreatrixEvolution Martial Arts
2ndFrankie HanleyTKA
3rdLexa GoodmanSBKA 
Girls Continuous – Under 70kg & Over 70kgIntermediate/Advanced MERGED
 NameSchool124/126
1stEllie PottsAKA Fight Team
2ndPhoebe AshworthFighter Training
    
Girls/Ladies Continuous – Mixed Weights Intermediate/Advanced
 NameSchool 
1stKacie ThompsonECKA 
2ndRebecca O’HareEast Area