Children’s Points Sparring

 

Super Pee Wees Mixed Under 3ft 8 All Grades
 NameSchool10
1stTomasz BoydansPride UK 
2ndJoshua LeonardHicks Karate
3rdTajus JankauskasHicks Karate 
Pee Wees Mixed Under 4ft All Grades
 NameSchool10
1stJoell CeclaireHicks Karate 
2ndOscar AllsoppSpartans 
Boys 4ft 4 Beginners
 NameSchool11
1stKyunB.K.B.A 
2ndOm KamathTEK
3rdTyler QuinnShadow MA
 Runners Up: 
 AlfieSpartans
 Jacob CharringtonB.C.K.A
 Radek ZigaB.K.B.A
 Aironas GrnobylovasB.K.B.A
 Finlay CartwrightEast West MMA 
Boys under 4ft 4 Intermediate
 NameSchool12
1stJunior CrozierHicks Karate 
2ndOliver ProffitHicks Karate
3rdTyler WalshPitbull MMA
 Runners Up 
 Kyle WilliamsEast West MMA
 Logan RidleyHicks Karate 
Boys Under 4FT 4 Advanced
 NameSchool13
    
1stJunior CrozierHicks Karate
2ndDenas JankauskasHicks Karate
3rdRocky McDonaghAnarchy 
Boys Under 4ft 8″ Beginners
 NameSchool14
1stMitchell ReidyB.K.B.A 
2ndJay DunkB.C.K.A
3rdCaiden BoydenPitbull MMA
 Runners Up: 
 Alex GravilEast West MMA 
Boys Under 4ft 8 Intermediate
 NameSchool15
1stBradley BuplinB.K.B.A 
2ndArchie SoperB.C.K.A
3rdCameron ClarkeShadow MA
 Runners Up 
 Makeial HazelP.M.A
 Gediminas SaltenisHicks Karate
 Dylan HumeTEK
 Benjamin JefferyP.B.A
 Lucas GarillShadow MA
 Edward Miners-BeeharryPro Style Kickboxing
 Leon KingB.C.K.A 
Boys Under 4ft 8 Advanced
 NameSchool16
1stBraydon Popat EvansHicks Karate School 
2ndZac CampbellB.C.K.A
3rdGinge Popat EvansHicks Karate School
 Runner Up 
 Oliver MarstonS.M.A
 Keirran WrightB.C.K.A
 Fin UnwinTEK
 Louis HollowayP.B.A 
Boys Under 5ft Beginners/Intermediate MERGED
 NameSchool17 & 18
1stRiyan RahmanShadow MA 
2ndEllis HarrellShadow MA
3rdNathan EvansTEK
 Runner Up 
 Zachariah MarlowPitbull MMA 
Boys Under 5ft Advanced
 NameSchool19
1stShiv PanchalHicks Karate 
2ndBraydon Popat EvansHicks Karate
3rdCharlie GeorgeP.B.A
 Runners Up: 
 Kyle MasonSpartans
 Rohan KumarB.K.B.A
 Zac CampbellB.C.K.A
 Warren BothamleyHicks Karate
 Aaron LeonardHicks Karate 
Boys Under 5ft 2 Beginners / Intermediate MERGED
 NameSchool20 / 21
1stJake ThompsonAnarchy 
2ndElliott Morgan SmithB.C.K.A
3rdAidan DavisPitbull MA 
Boys Under 5ft 2 Advanced
 NameSchool21 / 22
1stShiv PanchalHicks Karate 
2ndAaron LeonardHicks Karate
3rdWarren BothamleyHicks Karate
 Runners Up: 
 Josh GrayEvolution Kempo 
Boys under 5ft 4 Beginners
 NameSchool23 &25
1stJaden ThompsonEast Area Bedford 
2ndLee Musson (Beginner)P.M.A 
Boys over 5ft 4 Beginner
 NameSchool26
1stAxel SawyerSepoy 
2ndBrandon HolmesB.C.K.A 
Boys over 5ft 4 Int/Adv MERGED
 NameSchool26
1stMorgan ChapmanAnarchy 
2ndChristopher BulpinB.K.B.A
3rdDeclan ArberPitbull Academy
 Runners Up 
 Klayton GaskeelEast West MMA 
Girls Under 4ft 4 Beginners/Intermediate MERGED
 NameSchool30
1stTia PlumbleyB.C.K.A 
2ndMaisie WatsonJAMA
3rdKelcieSpartans
 Runners Up 
 Lacey ThrowerB.K.B.A
 Sophie HicksHicks Karate
 Olivia StroughtonP.B.A
 Evie HarrisPredators 
Girl’s Under 4ft 8 Beginner/Intermediate MERGED
 NameSchool32/33
1stSophie GeorgeP.B.A 
2ndMia EdwardsBushi Academy
3rdIzzy WicksShadow MA
 Runner Up: 
 Abigail TaylorP.B.A 
Girl’s Under 4ft 8 Advanced
 NameSchool34
1stLorena IsmailIndependent 
2ndLucy HicksHicks Karate
3rdHollie HaworthTEK 
    
Girl’s Under 5ft Beginners
 NameSchool35
1stPaige HaylockB.K.B.A 
2ndSamantha BrasiunaiteB.K.B.A
3rdEvelynSpartans 
Girl’s Under 5ft Intermediate
 NameSchool36
1stAisha-Leigh SweetPitbull MMA   
2ndPhoebe AshworthSpartans
3rdMia MpofuPitbull MMA
 Runner Up: 
 Ella GraylingTEK 
Girl’s Under 5ft Intermediate Advanced
 NameSchool37
1stJolie FranksHicks Karate 
2ndJazmyn Popat EvansHicks Karate
3rdAmber JukesAnarchy
 Runner Up: 
 Lucy HicksHicks Karate
 Lorena IsmailIndependent 
Girl’s Under 5ft 2 Beginners/Intermediate MERGED
 NameSchool38 & 39
1stPhoebe AshworthSpartans 
2ndReiya Lauryn CowdellMAA
3rdIsobel GarrillShadow MA
 Runner Up: 
 Ellie HurstSpartans
 Azizah MarlowPitbull MMA
 Rebecca O’HareEast Area 
Girl’s Under 5ft 2 Advanced
 NameSchool40
1stJazmyn Popat EvansHicks Karate 
2ndJolie FranksHicks Karate 
Girls Under 5ft 4 Advanced
 NameSchool43
    
1stKelsey LockB.C.K.A
2ndRicarda RodenasEast Area
3rdElise SparhamB.C.K.A
Girls Over 5ft 4 Beginners/Intermediate MERGED
 NameSchool44 & 45
1stEllie PottsAnarchy 
2ndAbi DaultonB.C.K.A
3rdKaty McCullochTEK
 Runners Up: 
 Amelia PeddieTEK
Girls Over 5ft 4 Advanced
 NameSchool46
1stElise WardHicks Karate 
2ndAmalea BearderP.M.A