Children’s Points Sparring

Pee Wee’s under 4ft
NameSchool
1st Daniel RainbirdE.C.K.A
2nd Kieran WilliamsPride UK
3rd Leah JobsonImpact Gym
Runners up
Sophie BrownJodan Karate
Alex HodgeTeam Future
Boys Under 4ft 4″ – Beginners
NameSchool
1st Ashley JobsonImpact Gym
2nd Jack RobertsE.C.K.A
3rd Jonny HarrisE.C.K.A
Boys Under 4ft 4″ – Intermediate and Advanced
NameSchool
1st – Conor WilliamsPride UK
2nd – Adrian GawrysiakE.C.K.A
Runners up
Boys Under 4ft 8″ – Beginners
NameSchool
1st Rhys ColemanP.K.A
2nd Ross HallTeam Future
3rd Tom SymonsE.C.K.A
Runners up
Reece CooperTeam Future
Boys Under 4ft 8″ – Intermediate and Advanced
NameSchool
1st Bradley HickmanImpact Gym
2nd Zohib AliTeam Future
3rd Jamie MersiniHicks Karate School of Excellence
Runners Up
Daniel HodgesTeam Future
Jack PeckettImpact Gym
Boys Under 5ft 2″ – Beginner
NameSchool
1st Jamie ParkerTeam Evolution
2nd Jake PeppercornHicks Karate School of Excellence
3rd Conor RobbP.K.A
Runners Up
Ryan TwohigImpact Gym
Boys Under 5ft 2″ – Intermediate
NameSchool
1st Dan HodgesTeam Future
2nd Conor EmpsonDownham Market Karate
Runners Up
Boys Under 5ft 2″ – Advanced
NameSchool
1st Luke BulpinBrotherhood Kickboxing
2nd James BulpinBrotherhood Kickboxing
3rd Joe WalkinE.C.K.A
Runners Up
Joshua CartwrightHicks Karate School of Excellence
Chris RaszplaB.C.K.A
Boys Under 5ft 4″ – Beginner and Advanced
NameSchool
1st Joe WatkinsE.C.K.A
2nd Harry NunnB.C.K.A
Runners Up
Boys Over 5ft 4″ – Beginner and Intermediate
NameSchool
1st Michael BulpinBrotherhood Kickboxing
2nd Jack BristowB.C.K.A
3rd Harry NunnB.C.K.A
Boys Over 5ft 4″ – Advanced
NameSchool
1st Jacob SestonJodan Karate
2nd George SmithWay of the Spirtual Warriors
3rd Jake HydeTeam Future
Girl’s Under 4ft 4″ – Beginner and Intermediate
NameSchool
1st Molly CooperSpirit Sport Karate Kickboxing
2nd Amber JukesElite Force Strike
3rd Hollie BrownJodan Karate
Girl’s Under 4ft 8″ – Beginner, Intermediate and Advanced
NameSchool
1st Chine SmithPride UK
2nd Evie MartinJodan Karate
3rd Lucy GearTeam Future
Girl’s Under 5ft 2″ – Intermediate
NameSchool
1st Amy StuparTeam Evolution
2nd Chelsea LeggattPride UK
3rd Jessica StreetViper Martial Arts
Runners up
Ellie MurphyJodan Karate
Girl’s Under 5ft 2″ – Advanced
NameSchool
1st Paige ThompsonE.C.K.A
2nd Libby BristowPride UK
Girl’s Under 5ft 4″ – Beginner and Advanced
NameSchool
1st Klaudia GawrysiakE.C.K.A
2nd Megan ProboroImpact Gym
Girl’s Over 5ft 4″ – Beginner, Intermediate and Advanced
NameSchool
1st Casey MarshallImpact Gym
2nd Julianne CrittendenHicks Karate School of Excellence
3rd Georgia LoncingTeam Evolution