Children’s Points Sparring

Pee Wee’s – Under 4ft – Mixed
NameSchool
1st – Kieran WilliamsPride UK
2nd – James HolbrockJodan Karate School
3rd – Daniel RainBirdE.C.K.A Kingsthorpe
Runners up
Alex HodgeJodan Karate School
Ryan CrossB.C.K.A
Boys Under 4ft 4″ –
Beginners, Intermediate, Advanced
NameSchool
1st -Adrian GawrysiakE.C.K.A Kingsthopre
2nd – Ryan BaileyImpact Gym
3rd – Conor WilliamsPride UK
Runners up
Lewis  HolbrockJodan Karate School
Joshua Jukes??????
Boys Under 4ft 8″ – Beginners
NameSchool
1st – Rhys ColemanP.K.A – Kickboxing
2nd – Tom SymonsE.C.K.A Kingsthorpe
3rd – Daniel CrossB.C.K.A
Boys Under 4ft 8″ – Intermediate
NameSchool
1st – Kyle PatelPro Action
2nd – Jamie MersiniHicks Karate School
3rd – Daniel HodgeJodan Karate School
Runners up
Ryan FletcherJodan Karate School
Richard DossfittKarate Do
Boys Under 4ft 8″ – Advanced
NameSchool
1st – Norbert GawrysiakE.C.K.A Kingsthorpe
2nd – Charlie RansfordSpirit Sport Karate
Boys Under 5ft 2″ – Intermediate
NameSchool
1st – Bailey PetchP.K.A Kickboxing
2nd – Conor RobbP.K.A Kickboxing
3rd – Connor EmpsonDownham Karate Club
Runner up
Terrell ClaxtonholtonPro Action
Boys Under 5ft 2″ – Advanced
NameSchool
1st – Joseph WatkinsE.C.K.A Kingsthorpe
2nd – Joshua CartwrightHicks Karate School
3rd – William WallerVirtue
Boys Under 5ft 4″ – Intermediate and Advanced
NameSchool
1st – Luke GolderN.S.T.K
2nd – Jacob SestonJodan Karate School
3rd – Jordan CooperJodan Karate School
Boys Over 5ft 4″ – Intermediate and Advanced
NameSchool
1st – Ryan WorthE.C.K.A Kingsthorpe
2nd – Joseph WatkinsE.C.K.A Kingsthorpe
3rd – George HillPro Action
Girl’s Under 4ft 4″ – Beginners and Intermediate
NameSchool
1st – Shannon WaddingtonImpact Gym
2nd – Molly CooperSpirit Sport Karate
3rd – Evie MartinJodan Karate School
Runner up
Eveanor RainbirdE.C.K.A Kingsthorpe
Girl’s Under 4ft 8″ – Advanced
NameSchool
1st – Chelsea LeggatPride UK
2nd – China SmithPride UK
Girl’s Under 5ft 2″ – Intermediate
NameSchool
1st – Chelsea LeggatPride UK
2nd – Jessica StreetPeterborough Freestyle Karate
3rd – Amy StuparP.K.A Kickboxing
Runners up
Paige ReddickReddicks
Jesse Lee HicksHicks Karate School
Elle May MurphyJodan Karate School
Ellie SestonJodan Karate School
Sadie CarderP.K.A Kickboxing
Girl’s Under 5ft 2″ – Advanced
NameSchool
1st – Paige ThompsonE.C.K.A Kingsthorpe
2nd – Jade HumpriesSpirit Sport Karate
3rd – Lianna JonesWay of the Spiritual Warrior
Runners up
Chloe BatesP.K.A Kickboxing
Bethany JonesWay of the Spiritual Warrior
Libby JonesPride UK
Girl’s Over and Over 5ft 4″ –
Intermediate and Advanced
NameSchool
1st – Casey MarshallImpact Gym
2nd – Klaudia GawsysiatE.C.K.A Kingsthorpe
3rd – Juliane CritendenHicks Karate School