Children’s Points Sparring

Mini Pee Wees Under 3ft 8″
 NameSchool18
1stTiana CelaireInspired Martial Arts
2ndSavannah SindallHicks Karate School
3rdHalle SavilleInspired Martial Arts 
Pee Wees Under 4ft
 NameSchool19
1stRavi PanchalHicks Karate School
2ndJoshua LeonardHicks Karate School
3rdHarry Kevin YatesSBKA
 Runners Up 
 Vinnie CooteAKA Fight Team
 Leo RobbinsGrimsby Strike Team
 Oakley SavilleInspired Martial Arts
 Lucian Carnegie-ejohFighting Fit Academy
 Imogen SmythInspired Martial Arts
 James HolmesGrimsby Strike Team 
Boys Under 4ft 4″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool20
1stJoshua HowardInspired Martial Arts
2ndMichal GornikowskiInspired Martial Arts
3rdMason Carr2KS KB
 Runners Up 
 Olly CarrAKA Fight Team 
Boys Under 4ft 4″ – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool21
1stLarrel Carnegie-ejohFighting Fit Academy
2ndLavell MaloneyPMAS
3rdAironas CernobylovasBKBA
 Runners Up 
 Bobby RobinsonGrimsby Strike Team
 Jack SargentGrimsby Strike Team
 Marley VardonEvolution Kenpo
 Broden JackGrimsby Strike Team
 Joshua LeonardHicks Karate School
 Ethan NormanGrimsby Strike Team
 Josh RichardsonTKA
 Isaac IsmailFighter Training
 Massimo ClemenziFighting Fit Academy 
Boys Under 4ft 4″ – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool22
1stRavi PanchalHicks Karate School
2ndJames HolmesGrimsby Strike Team
3rdZachery EvansGrimsby Strike Team
 Runners Up 
 Broden JackGrimsby Strike Team
 Joshua LeonardHicks Karate School
 Isaac IsmailFighter Training
 Aston Leshone-GoodfellowGrimsby Strike Team 
Boys Under 4ft 8″ – Beginners  (12 Years & Under)
 NameSchool23
1stJack GreatrixEvolution Martial Arts
2ndJenson Gutteridge BKBA
3rdJack GilkesTKA 
 Runners Up 
 Josh RichardsonTKA 
 Arshan NashHicks Karate School 
Boys Under 4ft 8″ – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool24
1stOakley HudsonSBKA
2ndAlfie HeatonGrimsby Strike Team
3rdJoell CelaireInspired Martial Arts
 Runners Up 
 Kyle BairdGrimsby Strike Team
 Mason ShepherdAKA Fight Team
 Marley VardonEvolution Kenpo
 Leo FellGrimsby Strike Team
 James LeylandGrimsby Strike Team
 Samuel ReadingGrimsby Strike Team
 Zac BywaterGrimsby Strike Team 
Boys Under 4ft 8″ – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool25
1stDenas JankauskasHicks Karate School
2ndOscar ClaytonFighting Fit Academy
3rdOliver ProfittHicks Karate School
 Runners Up 
 Zachary vansGrimsby Strike Team
 Finlay GouldGrimsby Strike Team
 Rhys HewittAKA Fight Team
 Conor MurrayEvolution Kenpo
 Tyler DoucetJersey Kenpo Karate
 Joell CelaireInspired Martial Arts
 Aston Leshone-GoodfellowGrimsby Strike Team 
Boys Under 5ft – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool27
1stJonny GalacherFighting Fit Academy
2ndAndrew GregorySBKA
3rdEthan ShepherdAKA Fight Team
 Runners Up 
 Harry CarltonGrimsby Strike Team
 Cole JervisGrimsby Strike Team
 Jake Bradbury TKA 
 Jasper MillerFighter Training
 Leo FellGrimsby Strike Team 
Boys Under 5ft – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool28
1stHarry ColeyGrimsby Strike Team
2ndMashari Babadi-ForbesFighter Training
3rdIvo RoyAKA Fight Team
 Runners Up 
 Rhys HewittAKA Fight Team
 Cole JervisGrimsby Strike Team
 Owen TaylorPeterborough Dragons
 Finlay GouldGrimsby Strike Team 
Boys Over 5ft – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool30
1stCurtis CharlesInspired Martial Arts
2ndAnthony DubourgEvolution Kenpo
3rdCallum McIntyreInspired Martial Arts
 Runners Up 
 Aaron BucklerSpartans
 Jasper MillerFighter Training 
Boys Over 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool31
1stBradley BulpinBKBA
2ndAaron LeonardHicks Karate School
3rdLouis ClaytonFighting Fit Academy 
Girls Under 4ft 4″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool32
1stElla McnallyApollo Martial Arts
3rdJulia KusykEvolution Martial Arts 
Girls Under 4ft 4″ – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool33
1stSophie DoyleEvolution Martial Arts
2ndImogen SmythInspired Martial Arts
3rdLexi FarrellJersey Kenpo Karate
 Runners Up 
 Lola WilkinsonGrimsby Strike Team
 Grace ButtersGrimsby Strike Team 
Girls Under 4ft 4″ – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool34
1stSophie DoyleEvolution Martial Arts
2ndMacy SmithGrimsby Strike Team
    
Girls Under 4ft 8″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool35
1stBobbie HanleyTKA
2ndIsla ChamberlainApollo Martial Arts
3rdScarlet HowellsApollo Martial Arts 
Girls Under 4ft 8″ – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool36
1stSophie DoyleEvolution Martial Arts
2ndImogen Goodwin Grimsby Strike Team
3rdChloe TilleyCraig Collins Martial Arts 
Girls Under 4ft 8″ – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool37
1stAbigail RainbirdECKA
2ndMacy SmithGrimsby Strike Team
3rdSophie HicksHicks Karate School 
Girls Under 5ft – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool38
1stEmily GreatrixEvolution Martial Arts
2ndFrankie HanleyTKA
3rdAva HowellsApollo Martial Arts 
Girls Under 5ft – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool39
1stKeeley JeffsFighting Fit Academy
2ndDenver CanavanMorecambe Martial Arts
    
Girls Under 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool40
1stJasmine RainbirdECKA
2ndEllie Neale Fighting Fit Academy
3rdNieve NealeFighting Fit Academy
 Runners Up 
 Abigail RainbirdECKA 
Girls Over 5ft – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool41
1stShamari BuxtonFighter trainin
2ndDeleena KundraTKA
3rdKacie ThompsonECKA
 Runners Up 
 Daisy RichardsonTKA 
Girls Over 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool43
1stJasmine RainbirdECKA
2ndAnnie DicksonHicks Karate School
3rdLucy HicksHicks Karate School
 Runners Up 
 Ellie-Mae BarberPMAS 
Boys Cadets Age 13-15 Under 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool46
1stAsha EdwardsFighter Training
2ndHarley ButterfieldTKA
    
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Beginners
 NameSchool47
1stAshton FarnhamFighting Fit Academy
2ndKleidie DeshaFighting Fit Academy
3rdCaius CseemannSpartans 
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Intermediate
 NameSchool48
1stConnor Bradbury TKA 
2ndJoshua CoyleBKBA
3rdNicolas ShallisPeterborough Dragons
 Runners Up 
 Anthony DubourgEvolution Kenpo
 HaydnSpartans
 Harrison MartynSBKA 
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool49
1stChristopher BulpinBKBA
2ndShiv PanchalHicks Karate School
3rdRohan DosanjhVerve Martial Arts
 Runners Up 
 James SteeleInspired Martial Arts
 Charlie AshMorecambe Martial Arts
 Reece DascombeFighting Fit Academy 
Girls Cadets Age 13-15 Under 5ft 2″ – Beginners
 NameSchool50
1stLily HoughtonFighting Fit Academy
2ndAva HowellsApollo Martial Arts
    
Girls Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Intermediate
 NameSchool54
1stEmily GregorySBKA
2ndAmelia O’FlahertyEvolution Kenpo
3rdAbi GuerinHicks Karate School
 Runners Up 
 Samanta BrasiunaiteBKBA
 Sian CoxPMAS 
Girls Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool55
1stEllie PottsAKA Fight Team
2ndPhoebe Ashworth Spartans
3rdMadeleine GannonVerve Martial Arts
 Runners Up 
 Ellie Hurst Spartans
 Elise WardHicks Karate School