Children’s Points Sparring

 

Mini Pee Wees Under 3ft 8″
 NameSchool18
1stTiana CelaireInspired Martial Arts
2ndSavannah SindallHicks Karate School
3rdHalle SavilleInspired Martial Arts
 Runners Up 
 Toby CardallECKA 
Pee Wees Under 4ft
 NameSchool19
1stRavi PanchalHicks Karate School
2ndJoshua LeonardHicks Karate School
3rdLucian carnegie -ejohFighting Fit Academy
 Runners Up 
 Harvey CannonKazoku
 Mason WiltshireKazoku
 Oakley SavilleInspired Martial Arts 
Boys Under 4ft 4″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool20
1stAdrian SimcencoWatford Freestyle
2ndJoshua HowardInspired Martial Arts
3rdMason Carr2KS
 Runners Up 
 Olly CarrAKA Fight Team
 Michal GornikowskiInspired Martial Arts 
Boys Under 4ft 4″ – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool21
1stLarrel Carnegue ejohFighting Fit Academy
2ndIsaac IsmailFighter Training
3rdLuke TaftKazoku
 Runners Up 
 Aironas CernobylovasBKBA
 Tajus JankauskasHicks Karate School
 Matthew CoulsonHicks Karate School
 Jaques ThomasEvolution Kenpo
 Flynn O’ConnorSBKA 
Boys Under 4ft 4″ – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool22
1stRavi PanchalHicks Karate School
2ndJoshua LeonardHicks Karate School
3rdDexter JohnsonPMAS
 Runners Up 
 Isaac IsmailFighter Training 
Boys Under 4ft 8″ – Beginners  (12 Years & Under)
 NameSchool23
1stJack GreattrixEvolution Martial Arts
2ndJenson Gutteridge BKBA
3rdLeo TurtonSBKA
 Runners Up 
 Arshan NashHicks Karate School
 Lucas MullinsKazoku 
Boys Under 4ft 8″ – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool24
1stJoell CelaireInspired Martial Arts
2ndOakley HudsonSBKA
3rdMason ShepherdAKA Fight Team
 Runners Up 
 Ibrahim Yasir CibotaEast Area
 Aaron DavenportWYMAC 
Boys Under 4ft 8″ – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool25
1stNikita SimcencoWatford Freestyle
2ndHenry WilliamsFighter Training
3rdOscar ClaytonFighting Fit Academy
 Runners Up 
 Oliver ProfittHicks Karate School
 Rhys HewittAKA Fight Team
 Conor MurrayEvolution Kenpo
 Joell CelaireInspired Martial Arts
 Denas JankauskasHicks Karate School 
Boys Under 5ft – Beginners  (12 Years & Under)
 NameSchool26
1stJason TaftKazoku
2ndOwen TaftKazoku
3rdKacper JurgaEvolution Martial Arts 
Boys Under 5ft – Intermediate  (12 Years & Under)
 NameSchool27
1stJay DunkBCKA
2ndJonathon GallacherFighting Fit Academy
3rdAndrew GregorySBKA
 Runners Up 
 Jasper MillerFighter Training
 Ethan ShepherdAKA Fight Team
 Kacper JurgaEvolution Martial Arts 
Boys Under 5ft – Advanced  (12 Years & Under)
 NameSchool28
1stDenas JankauskasHicks Karate School
2ndMashari Babadi ForbesFighter Training
3rdOwen TaylorPeterborough Dragons
 Runners Up 
 Ivo RoyAKA Fight Team
 Jasper MillerFighter Training
 Kai SpavenWYMAC
 Jack SpillettPMAS
 Rhys HewittAKA Fight Team 
Boys Over 5ft – Beginner (12 Years & Under)
 NameSchool29
1stFreddy BraineWatford Freestyle
2ndDaniel SavageECKA
3rdEllis HueyRed Knight
 Runners Up 
 Alfie DeanVerve Martial Arts 
Boys Over 5ft – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool30
1stCurtis CharlesInspired Martial Arts
2ndCallum McIntyreInspired Martial Arts
3rdAnthony DubourgEvolution Kenpo
 Runners Up 
 Jasper MillerFighter Training
 Levi CarrInspired Martial Arts 
Boys Over 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool31
1stAaron LeonardHicks Karate School 
2ndBradley BulpinBKBA
3rdKai SpavenWYMAC
 Runners Up 
 Duncan O’BrienVerve Martial Arts 
Girls Under 4ft 4″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool32
1stElla McNallyApollo Martial Arts
2ndEmmie SavageECKA
3rdCassie McNallyApollo Martial Arts
 Runners Up 
 Julia KusykEvolution Martial Arts
 Lexa GoodmanSBKA 
Girls Under 4ft 4″ – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool33
1stSophie Doyle Evolution Martial Arts
2ndImogen SmythInspired Martial Arts
3rdKeira JohannesInspired Martial Arts 
Girls Under 4ft 4″ – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool34
1stSophie Doyle Evolution Martial Arts
2ndImogen SmythInspired Martial Arts
    
Girls Under 4ft 8″ – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool35
1stBobbie HanleyTKA
2ndScarlet HowellsApollo Martial Arts
    
Girls Under 4ft 8″ – Intermediate (12 Years & Under)
 NameSchool36
1stSophie Doyle Evolution Martial Arts
2ndAutumn MayJAMA
3rdLexi DunkBCKA 
Girls Under 4ft 8″ – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool37
1stAbigail RainbirdECKA
2ndEllie FyfeApollo Martial Arts
3rdAutumn MayJAMA
 Runners Up 
 Sophie HicksHicks Karate School
 Samantha ThompsonECKA 
Girls Under 5ft – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool38
1stEmily GreattrixEvolution Martial Arts
2ndFrankie HanleyTKA
3rdLucy HurstKazoku
 Runners Up 
 Ava HowellsApollo Martial Arts 
Girls Under 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool40
1stJasmine RainbirdECKA
2ndEllie FyfeApollo Martial Arts
3rdNieve Neale Fighting Fit Academy
 Runners Up 
 Ellie NealeFighting Fit Academy
 Evie BrittainECKA
 Samantha ThompsonECKA
 Abigail RainbirdECKA
 Maya HartVerve Martial Arts
 Keeley JeffsFighting Fit Academy 
Girls Over 5ft – Beginners (12 Years & Under)
 NameSchool41
1stShamari BuxtonFighter Training
2ndKacie ThompsonECKA
    
Girls Over 5ft – Advanced (12 Years & Under)
 NameSchool43
1stEllie FyfeApollo Martial Arts
2ndJasmine RainbirdECKA
    
Boys Cadets Age 13-15 Under 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool46
1stAsha EdwardsFighter Training
2ndAntwaan ProspereFighter Training
3rdWarren BothamleyHicks Karate School
 Runners Up 
 Oliver DaviesBlue Wave Martial Arts 
Boys Cadets Age 13-15 Under 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool46A
1stAsha EdwardsFighter Training 
2ndHarley ButterfieldTKA
    
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Beginners
 NameSchool47
1stKleidi DeshaFighting Fit Academy
2ndAshton FarnhamFighting Fit Academy
3rdFreddy BraineWatford Freestyle
 Runners Up 
 Otis Baggett-LahavApollo Martial Arts
 Frankie Frederick-HighamFighting Fit Academy
 Nathan PatrickRed Knight
 Lois De JonghWatford Freestyle 
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Intermediate
 NameSchool48
1stHarrison MartynSBKA
2ndJoshua CoyleBKBA
3rdJoshua GavinKazoku
 Runners Up 
 Nicolas ShacallisPeterborough Dragons
 Anthony DubourgEvolution Kenpo 
Boys Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool49
1stDominic GlatorTeam Renegade
2ndChristopher BulpinBKBA
3rdTalon ChambersEvolution Martial Arts
 Runners Up 
 George HarrisKazoku
 David DropEast Area
 Shiv PanchalHicks Karate School 
Boys> 
Girls Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Beginners
 NameSchool53
1stKelsey NormanKazoku
2ndElouise DaviesRed Knight
    
Girls Cadets Age 13-15 Under & Over 5ft 2″ – Intermediate MERGED
 NameSchool51/54
1stEmily GregorySBKA
2ndSamanta BrasiunaiteBKBA
3rdSian Byrne-O’GormanEast Area
 Runners Up 
 Noor Yasir CibotaEast Area 
Girls Cadets Age 13-15 Over 5ft 2″ – Advanced
 NameSchool55
1stEmily GregorySBKA 
2ndPhoebe AshworthFighter Training
3rdEllie BullenKazoku
 Runners Up 
 Maddie GannonVerve Martial Arts
 Sarah MathurWYMAC
 Ellie PottsAKA Fight Team