Adult’s Continuous Sparring

Men’s Continuous -65kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC46
1st Jake Parkes Dragon Freestyle Kickboxing  
2nd Shiv Panchal Hicks Karate School
3rd Noah Webb Dragon Freestyle Kickboxing
  Runners Up  
  Blake Wilson Dragon Freestyle Kickboxing  
Men’s Continuous -70kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC48
1st Craig Ashton Dragon Freestyle Kickboxing  
2nd Jorel Olivar Dragon Freestyle Kickboxing
       
Men’s Continuous -75kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC50
1st Omari Miller Victory Martial Arts  
2nd Ina Vidyasankar Fighter Training
3rd Lennon Ingham Kenshin
  Runners Up  
  Zach Taylor TBKS  
Men’s Continuous -80kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC52
1st Ben Smith Fighter Training  
2nd Ashton Farnham Fighting Fit Academy
3rd Kian Picker Fighter Training  
Men’s Continuous -85kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC54
1st Ryan Walker Drain Dragon Freestyle Kickboxing  
2nd David Wick The Studio Kickboxing Club
3rd Kye Prior Hicks Karate School  
Men’s Continuous -90kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC56
1st Jordan Imbusch Kenshin  
2nd Alex Spittel RKA Kickboxing Academy
       
Men’s Continuous -95kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC58
1st Lee Jordan White Tiger  
2nd Balen Mohammed SAJ Martial Arts Academy
       
Men’s Continuous -95kg/-100kg – 16 Years and over (Beginners MERGED)
  Name School LC57/LC59
1st Vojtech Sykora RKA Kickboxing Academy  
2nd Daniel Pribiagu LSK
       
Men’s Continuous Veterans  – (35 – 44 years) (Beginners)
  Name School LC63
1st Darren Spillett RKA Kickboxing Academy  
2nd Adam Green Team Adrenaline
       
Men’s Continuous Veterans  – (35 – 44 years)(Intermediate/Advanced)
  Name School LC64
1st Craig Ashton Dragon Freestyle Kickboxing  
2nd Mark Wildman Fighter Training
3rd John Killeavy Team Adrenaline  
Ladies Continuous -60kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC69
1st Jennifer Clarke Dragon Freestyle Kickboxing  
2nd Gabriela Strikaityte Fighter Training
3rd Kiera Devereux MAMBA Martial Arts  
Ladies Continuous -65kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC71
1st Paige Holly Harris RKA Kickboxing Academy  
2nd Sydney Wynne Cobras Tae Kwon Do
       
Ladies Continuous -70kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC73
1st Danielle Hayward MAMBA Martial Arts  
2nd Emily Gregory Evolution Martial Arts
3rd Sophie Hammond The Studio Kickboxing Club  
Ladies Continuous -80kg – 16 Years and over(Intermediate/Advanced)
  Name School LC77
1st Paris slater Fighter Training  
2nd Maddie Howard Cobras Tae Kwon Do
3rd Michelle Rihoy Evolution Dragones
  Runners Up  
  Jules Rihoy Evolution Dragones
  Jenny Wigglesworth Kazoku Martial Arts
  Madeleine Gannon Verve Taekwondo  
Ladies Continuous Veterans – (35 – 44 years/+45 years MERGED)(Intermediate/Advanced)
  Name School LC83/LC85
1st Michelle Rihoy Evolution Dragones  
2nd Sue Hammond The Studio Kickboxing Club
3rd Jules Rihoy Evolution Dragones